• TurkishEnglishGermany

Hakkımızda

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi kayabarkod.com ‘da!

kayabarkod.com olarak , Barkod Ve Etiket Sektöründe kaliteli hizmetimizi profesyonel çalışma disiplinimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.
kayabarkod.com sektöründe donanım, yazılım , sarf malzeme , satış öncesi ve sonrası destek , yem etiketi, barkod etiketi, ribon, yıkama talimatı, teknik servis, onarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve hızlı pratik çözümleri ile sektörünün aranan çözüm ortağı olma yolunda hızla ilerlemektedir.
kayabarkod.com Sağlık, gıda, lojistik, depolama, soğuk zincir, saha satış, üretim, giyim ve gıda perakende alanlarında sektöre özel ülkemizin önde gelen firmalarına yem etiketi, barkod etiketi üreten , ribon ve yıkama talimatı tedariği gibi her türlü etiket ihtiyaçlarını yapan kendini kanıtlamış çözümler üretmektedir.
kayabarkod.com olarak sürekli olarak geliştirdiğimiz ve güncellediğimiz bilgilerimiz ile tüm personellerimizi eğitmekte ve bilgi düzeylerini en üst seviyede tutmaktayız.

kayabarkod.com konusunda ciddi bir eğitim almış kişilerin tecrübe ve yetenek sahibi olmasını sağlayarak sizlere hizmet verecek seviyeye ulaşmasını hedeflemektedir. Kayabarkod.com tüm personellerini konusunun en iyisi olması için sürekli yeni teknolojileri takip eden ve bilgi dinmeyi süreklilik haline getiren kişilerden oluşturmaktadır Bu sayede sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesi ve profesyonelliği konusunda herhangi bir olumsuz eleştiri almıyor ve yine de kendimizi geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.Yıllardır süren hizmetlerimiz ile bizi sektörün öncüsü yapan en önemli değerlerimizden biri dürüstlük ve ahlaklı çalışmaktır. Her zaman sizlere çözüm üreten bir hizmet olduğunu unutmadan, sizlere sorunlar çıkartmak ve masraflarınızı arttırmak olmadığını tekrarlamak tayız. Sizler ile güven ve dürüstlüğe dayalı hizmetlerimizde uzun süreli çalışma arkadaşlığı edinmiş oluyoruz. Bu sebeple birçok şirketin barkod yazıcısı, barkod okuyucu, barkod etiketi, yıkama talimatı, yem etiketi, el terminali sorunlarında aklına gelen ilk isim olmaktayız. kayabarkod.com sürekli olarak hizmetlerini geliştirerek sizlere daha kaliteli ve daha hızlı onarım hizmetleri vermek konusunda büyük bir çalışma içerisinde bulunmaktadır.
kayabarkod.com, yazılım ve donanım tüm iş süreçlerinde müşterilerinin ÇÖZÜM ORTAĞI olarak çalışmalarına devam etmektedir.

14 Aralık 2018 282 okunma